Hakkımızda

İlk kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesini her geçen gün artırarak sürdüren şirketimiz, toplu taşıma araçlarını revize ederek ve imkanlar elverdikçe yenileyerek hizmetine devam etmektedir.

2016 yılında ulaştığı araç yaş ortalamasıyla  Türkiye'nin ilk beş ilinin arasına girmiştir. Yani Türkiye’nin en genç araç filolarından biriyle taşınmaktadır Malatyalı yolcular. Yine araçların bakım, onarım ve temizlik işlemleri şirketimizin bünyesinde yapılmaktadır.

2017 yılında araç filomuza kattığımız trambüs, otobüs ve özel halk otobüsleriyle toplam 332 adet araçla toplu taşıma hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu araçların 22 adedi Trambüs, 160 adedi şirketimize ait otobüs ve 150 adedi ise özel halk otobüslerinden oluşmaktadır.


Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmamızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, ondan memnun olduğunuzu varsayacağız.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
770