MOTAŞ personellerine teşekkür belgesi verildi.

14:48
  • 1283

                Genel müdürlük binasında yapılan belge verme merasiminde konuşan MOTAŞ Genel Müdürü Sayın Cemal ERKOÇ “Hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen MOTAŞ düzenli olarak vermiş olduğu hizmet içi eğitimler, toplantılar, seminerler ve akabinde yapılan denetimler aracılığı ile hedeflemiş olduğu “Dünya standartlarında ulaşım hizmeti” verme misyonuna her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktayız. Bu bağlamda verilen hizmetin kalitesini ölçmek amacı ile sürekli olarak yapılan takip, gözlem ve teftişler aracılığı ile kurallara uymadığı tespit edilen personellere gerekli işlemlerin yapıldığı gibi işini düzenli yaparak kurallara uyarak bu misyonu benimseyen personellere de ödüller verilmektedir. Bugün de bahsetmiş olduğumuz takip ve gözlem mekanizması ile belirlediğimiz kıymetli 3 çalışma arkadaşımıza başarılarından ve emeklerinden ötürü teşekkür belgeleri ile hediyelerini taktim etmek amacı ile toplanmış bulunuyoruz. Önümüzdeki süreçte de bu durum devam edecek, yeni projeler, eğitimler ve denetimler ile hizmet kalitesini daha da arttırılacağını” belirtti.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmamızı sağlamak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, ondan memnun olduğunuzu varsayacağız.
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.
770