Genel Müdürümüzün Ramazan Ayı Mesajı

Genel Müdürümüz, Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Mesajında birlik ve kardeşlik vurgusu yapan Genel Müdürümüz, içerisine girdiğimiz Ramazan ayının feyzinden yeterince yararlanabilmek için azami gayret göstermek gerektiğine vurgu yaptı.

Genel Müdürümüz Enver Sedat Tamgacı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Rahmet ve bereket ayı olan, şeytanların zincire vurulduğu, yapılan iyiliklerin kat kat artırıldığı, işlenen hayırların bire bin sayıldığı Ramazan ayını iyi değerlendirmemiz gerekiyor.

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok muhtaç olduğumuz bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizin kazanımlarını heba etmeye, gelişmişliğinin önüne set koymaya çalışanlara fırsat vermeyerek içinde bulunduğumuz ayın da feyzinden güç alarak tek yumruk haline gelmeliyiz. Biz birlik olursak coğrafyamızda akıtılan kanlara daha güçlü tepki verebilir, engel olabilir, akıtılan mazlum kanlarını durdurabiliriz.

Raman ayının ülkemize, insanımıza, coğrafyamıza hayırlar getirmesini diliyor, tüm çalışanlarımıza, İslam alemine ve insanlığa mutlu yarınlar temenni ediyorum”

Tür DOSYA İNDİR